GÜVENLI VE HIZLI SANAL SITEMIZE HOSGELDINIZ...

Sitemizden yapacaginiz tüm alisverislerde yüksek güvenlik standartlari kullanilmaktadir. 128 Bit SSL ve 3D Seç üre servisleri ile kisisel bilgilerinizi ve kredi karti bilgilerinizi riske atmadan sitemizden alisveris yapabilirsiniz.

KREDI KARTI GÜVENLIGI

Sitemizden kredi kartiyla yapacaginiz alisverislerde güvenliginiz için her zaman ileri teknolojileri ve servisleri kullanmaktayiz. Kisisel bilgilerinizi ve kredi karti bilgilerinizi girdiginiz sayfalarda tarayicinizda bir anahtar isareti çikmaktadir. Bu isaret sitemizde islem yaptiginiz hiçbir bilginin üçüncü sahislarca görünemeyeceginin ve erisilemeyeceginin garantisidir. Sitemizde kredi karti bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Sitemizden yaptiginiz her alisveriste kart bilgilerinizi tekrar girmenizin nedeni budur.

3D SECURE NEDIR?

3D Seç üre sanal ortamda yapilan ticari islemlerin güvenligini saglamak için gelistirilmis bir kimlik dogrulama sistemidir. Internetten yapilan kredi kartli alisverislerde sifreyle onaylama islemi olarak ta bilinir. Visa kredi kartlari için yapilan uygulamaya "Vericide by Visa", Mastarlarda için olanina ise "SecureCode" adi verilir.

3D Seç üre yöntemiyle yapilan alisverislerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin islem esnasinda kendi özel sifresiyle islem yapmasi zorunludur. Sitemizde yapacaginiz alisverislerde kredi kertinizin bankasinin 3D Seç üre sistemini desteklemesi durumunda ödemenizi 3D Seç üre yöntemiyle gerçeklestirebilirsiniz.